S-mobiili on maksuton S-ryhmän kaupan ja S-Pankin palvelut yhdistävä mobiilisovellus. Saat kaikki S-mobiilin palvelut käyttöösi S-Pankin verkkopankkitunnuksilla tai toisen pankin verkkopankkitunnuksilla tai mobiilivarmenteella, kun sinulla on tili ja verkkopankkitunnukset S-Pankissa.
Uuden lataajan etu 2 kpl Fazer suklaalevyä veloituksetta koskee ensimmäistä kertaa S-mobiilin käyttöönottavia Osuuskauppa Hämeenmaan asiakasomistajia sekä heidän asiakasomistajatalouteensa kuuluvia henkilöitä. Etukuponki ilmestyy S-mobiiliin n. kahden päivän kuluttua sovelluksen käyttöönotosta.
Kampanja-aika 1.-30.9.2025. Kuponki lunastettavissa Hämeenmaan Prismoista, S-marketeista tai Saleista kuukauden aikana sovelluksen lataamisesta. Suklaalevyjen valikoima vaihtelee myymälöittäin.
NÄIN OTAT S-MOBIILIN KÄYTTÖÖSI >>
